PIELGRZYMKI

Dla Agenta

WŁOCHY - PROGRAM GIOTTO - Wycieczka Objazdowa

Program Giotto
Florencja - Rzym - Pompeje - Capri - Monte Cassino - Asyż - Wenecja

Tylko w tym programie można przeżyć aż tyle w tak krótkim czasie. Audiencja generalna z Ojcem Świętym, Watykan i Rzym, Cmentarz żołnierzy II Korpusu na Monte Cassino, wykopaliska Pompei, wypoczynek na Capri, bazyliki Asyżu, San Marino - najmniejsza republika świata, zabytki Florencji Medyceuszy i perły Adriatyku Wenecji - to wszystko od soboty do soboty!

PROGRAM:

DZIEŃ 1: Po przekroczeniu granicy nocny przejazd przez Czechy i Austrię.

DZIEŃ 2: FLORENCJA Przejazd do Florencji (postój autokaru 9 godzin). W programie zwiedzania stolicy Toskanii: Plac Michała Anioła ze wspaniałym widokiem na miasto, Most Złotników na rzece Arno, Plac Signora, Katedra Santa Maria del Fiore i Baptysterium, kościół Santa Croce z nagrobkami sławnych Florentyńczyków.

DZIEŃ 3: RZYM Przyjazd do Rzymu. W programie zwiedzania: Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską, Bazylika św. Piotra, grób Bł. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kaplicy Św. Sebastiana. Następnie Giro di Roma: Wyspa Tiberina, Circus Maximus, Kapitol, Teatr Marcelusa, Plac Wenecki, Pomnik Ojczyzny. Rzym starożytny: Forum, łuk Konstantyna, Koloseum, Kapitol. Bazylika św. Pawła za Murami.

DZIEŃ 4: POMPEJE - CAPRI Wcześnie rano przejazd do Sorrento. Transfer na Capri. Czas wolny (możliwość plażowania) lub wycieczka fakultatywna stateczkiem do grot okalających Capri - wspaniałe widoki! Przejazd kolejką Circusvesuviana do Pompejów. Zwiedzanie sławnego miasta zasypanego popiołami Wezuwiusza w I w. n.e.

DZIEŃ 5: RZYM Środowa Audiencja Generalna z Ojcem Świętym (Audiencja Generalna odbywa się tylko w czasie obecności Ojca Świętego w Watykanie). Czas wolny. Spacer: Zamek Anioła, Plac Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Bazylika św. Jana na Lateranie i Święte Schody.

DZIEŃ 6: MONTE CASSINO - ASYŻ Pobyt na Monte Cassino: Opactwo Benedyktyńskie (z zewnątrz), cmentarz polski żołnierzy II Korpusu i Muzeum Historii Bitwy o Monte Cassino. Przejazd do leżącego w Umbrii Asyżu - miasta św. Franciszka patrona Włoch. W programie spacer po mieście, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka oraz oraz Bazyliki św. Klary.

DZIEŃ 7: WENECJA Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto (postój 9 godzin). Transfer Giudeccą do Placu św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki św. Marka - patrona Wenecji, Pałacu Dożów (z zewnątrz) wraz ze sławnym Mostem Westchnień, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy. Czas wolny lub propozycja fakultatywna: przejażdżka gondolami. Spacer do Mostu Rialto. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

DZIEŃ 8: Przyjazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


ŚWIADCZENIA:
•     5 noclegów w hotelach klasy turystycznej (Chiussi/Chianciano Terme x1, ok. Rzymu x3, ok. Pieve Santo Stefano/Rimini x1). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Dopłata za pok. 1os..
•     Śniadania kontynentalne (5). Możliwość wykupienia pakietu 5 obiadokolacji. W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje.
•     Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, barek i dvd. W autokarze kawa, herbata i napoje za złotówki.
•     Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł.
•     Opieka pilota.


UWAGI:
• Wstępy + wjazdy do miast + metro w Rzymie + transfery Wenecja i Capri + kolejką Circusvesuviana + przewodnicy miejscowi około 140 euro.
• Wydatki programowe i propozycje fakultatywne są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki.
Dopłaty (zniżki):
• gwarantowane miejsce w pokoju 1-os. = 450.00 PLN/os.
• pakiet 5 obiadokolacji = 210.00 PLN/os.
Propozycje fakultatywne:
•     Wenecja: gondole - 90 euro za 6 osób
•     Capri: przejażdżka do Lazurowej Groty: 22 euro
•     Capri: przejażdżka wokół wyspy: 15 euro

Od: Do: Ilość dni: Cena:
2014-10-04 2014-10-11 8 1300 PLN REZERWUJ!
2014-10-18 2014-10-25 8 1280 PLN REZERWUJ!
2014-11-08 2014-11-15 8 1280 PLN REZERWUJ!
Wydrukuj Dodaj do ulubionych
Słowa kluczowe: Wycieczki, objazdowe, Włochy
Numer oferty: 389/2